135 stopničk do 21.01.2018

Kisovec, 27.5.2017

Dečki do 11 let: 1.mesto Nik Smerajc,

Dečki do 12 let: 3.mesto Beni Bedrač,

Dečki do 14 let: 1.mesto Taj Ekart,

Kisovec, 28.5.2017

Cicibani do 9 let: 2.mesto Jaka Perne,

Dečki do 10.let:3.mesto Alen Pestotnik,

Deklice do 11.let: 1.mesto: Živa Andrić.

Revija skokov Mostec 2.6.2017

Dečki do 12 let: Bedrač Beni 2. Mesto ,

Decki do 14 let: Taj Ekart 1 mesto.

Revija skokov Mostec 3.6.2017

D11:Nik Smerajc 2.mesto,

D11 Deklice: Živa Andrić 3.mesto,

D9 let: Jaka Perne 2.mesto.

Trbiž,Italija 4.6.2017

1. mesto: Ssk Mengeš skupni zmagovalci tekme!

Cicibani

1.mesto Gal Sedmak,

Dečki do 8 let:

2.mesto Erik Tomažič,

3.mesto Jaka Perne.

Dečki do 9 let:

2.mesto Alen Pestotnik,

Deklice do 10 let:

1.mesto Živa Andrič,

Dečki do 10.let:

1.mesto Nik Smerajc,

2.mesto Timo Šimnovec,

3.mesto Miha Hočevar.

Dečki do 11 let:

3. mesto Beni Bedrač!

Pokal Tržiča, 10.6.2017

Dečki do 9 let

1 mesto Jaka Perne 2009

2 mesto Erik Tomažič 2009

Deklice do 11 let

2 mesto Andrić Živa 2008

Dečki so 10 let

2 mesto Pestotnik Alen 2008

Dečki do 11 let

1 mesto Božič Tit Voranc 2007

2 mesto Bergant-Smerajc Nik 2007

3 mesto Šimnovec Timo 2007

Dečki do 12 let

1 mesto Bedrač Benjamin 2006

Pokal Cockta Žiri, 11.6. 2017

Dečki do 14 let ,

2.mesto Taj Ekart,

Kranj, 17,18.6.2017- 42 mednarodni teden skokov

Dečki do 9 let

2 mesto Jaka Perne 2009

Deklice do 11 let

1 mesto Andrić Živa 2008

Dečki so 10 let

1 mesto Pestotnik Alen 2008

Dečki do 11 let

1 mesto Bergant-Smerajc Nik 2007

Dečki do 12 let

1 mesto Bedrač Benjamin 2006

Dečki do 14 let

1 mesto Taj Ekart

Vizore (24.6.2017)

Dečki do 9 let

2 mesto Jaka Perne 2009

Deklice do 11 let

1 mesto Andrić Živa 2008

Dečki do 11 let

1 mesto Bergant-Smerajc Nik 2007

2 mesto Šimnovec Timo 2007

Dečki do 12 let

3 mesto Bedrač Benjamin 2006

25.6.2017, KRANJ

2.mesto Leon Šarc

Hinterzarten, 29.7.2017

SUMMER Schüler GRAND PRIX

2.mesto Taj Ekart

Rupholding, 23.7.2017

Otroški Grand Prix Rupholding

2.mesto Beni Bedrač

1.mesto EKIPNO

3.mesto Teo Herbstritt

1.mesto EKIPNO

Hakuba, 27.8.2017

SUMMER GRAND PRIX

3.mesto Anže Lanišek

LJUBNO,5.8.2017

POKAL FLOSAR

Dečki do 10 let

  1. mesto Alen Pestotnik

Dečki do 11 let

2. mesto Nik Smerajc do 11 let

POKAL ALPE ADRIA-ŽIROVNICA 2.9.2017

Cicibani do 7 let

2 mesto Gal Sedmak 2010

Cicibani do 8 let

1 mesto Jaka Perne 2009

3 mesto Erik Tomažič 2009

Cicibanke do 9 let let

2 mesto Andrić Živa 2008

Cicibani do 9 let

2 mesto Pestotnik Alen 2008

Dečki do 10 let

1 mesto Bergant-Smerajc Nik 2007

2 mesto Božič Tit Voranc 2007

Dečki do 11 let

1 mesto Bedrač Benjamin 2006

Žiri, Pokal Gorenjske Regije 7.9.2017

Dečki do 9 let

1.mesto Jaka Perne

Dečki do 12 let

1.mesto Beni Bedrač

Dečki do 13 let

1.mesto Teo Herbstritt

Žiri, 8.9.2017

Dečki do 11 let

  1. mesto Tit Božič,

  2. mesto je osvojil TImo Šimnovec,

Deklice do 11 let

2.mesto osvojila Živa Andrić,

Dečki do 10 let

3.mesto Alen Pestotnik

Chaikovsky (RUS) , 9.9.2017

1.mesto Anže Lanišek

Kisovec, Pokal Cockta, 10.9.2017

d-14

1.mesto Taj Ekart

Chaikovsky (RUS) , 10.9.2017

1.mesto Anže Lanišek

Pokal Cockta, Gunclje 16.9.2017

Dečki so 10 let

  1. mesto Nik Smerajc,

Deklice do 11 let

3.mesto Živa Andrić

Pokal Cockta, Mostec 17.9.2017

Dečki do 14 let

1.mesto Taj Ekart

POKAL ALPE ADRIA Sebenje-Tržič, 17.9.2017

Dečki do 7,

1.mesto Gal Sedmak

Dečki do 8,

3.mesto Jaka Perne

Dečki do 9,

2.mesto Alen Pestotnik

Dečki do 10,

1.mesto Nik Smerajc,

2.mesto Tit Božič

3.mesto Timo Šimnovec

Dečki do 11 let

1.mesto Beni Bedrač

Ljubno, 23.9.2017

Pokal Cockta dečki do 12 let

2.mesto Beni Bedrač

Kranj, 26.9.2017

Regijski pokal

Dečki do 9 let

2.mesto Jaka Perne

Dečki do 12 let

1.mesto Beni Bedrač

Dečki do 13 let

2.mesto Teo Herbstritt

Kranj, 27.9.2017

dečki do 10 let ; 1.mesto Alen Pestotnik,

dečki do 11 let;

1.mesto Nik Smerajc,

3.mesto Timo Šimnovec,

deklice do 11 let;

2.mesto Živa Andrić

Velenje, DP-Pokal Cockta 30.9.2017

dečki so 14 let

3.mesto Taj Ekart

4. tekma pokala Alpe-Adria- Celovec 1.10.2017

Dečki 7 let:

1. Gal Sedmak

Dečki 8 let:

2. Jaka Perne

3. Erik Tomažič

Deklice 9 let:

1. Živa Andrić

Dečki 9 let:

2. Alen Pestotnik

Dečki 10 let:

1. Tit Voranc Božič

2. Timo Šimnovec

2. Nik Bergant Smerajc

Dečki 11 let:

1. Benjamin Bedrač

Skupni seštevek Pokala Alpe Adria 2017

Dečki 7 let:

1. Gal Sedmak

Deklice 9 let:

1. Živa Andrić

Dečki 8 let:

2. Jaka Perne

3. Erik Tomažič

Dečki 9 let:

2. Alen Pestotnik

Dečki 10 let:

1. Nik Bergant Smerajc

2. Timo Šimnovec

2.Tit Voranc Božič

Dečki 11 let:

1. Benjamin Bedrač

4. tekma pokala Alpe-Adria- Celovec 1.10.2017

Dečki 7 let:

1. Gal Sedmak

Dečki 8 let:

2. Jaka Perne

3. Erik Tomažič

Deklice 9 let:

1. Živa Andrić

Dečki 9 let:

2. Alen Pestotnik

Dečki 10 let:

1. Tit Voranc Božič

2-3. Timo Šimnovec

2-3. Nik Bergant Smerajc

Dečki 11 let:

1. Benjamin Bedrač

POKAL ALPE ADRIA SKUPNO 2017

1.MESTO SSK MENGEŠ -2140 TOČK

POLETNI GP

2.mesto Anže Lanišek-Skupno

DP dečki do 9 let, Krško 7.10.2017

1.mesto JAKA PERNE

Žiri, 14.10.2017

Državno prvenstvo

dečki do 10 let

1.mesto Alen Pestotnik

3. mesto Jaka Perne

dečki do 11 let

1.mesto Tit Božič,

2.mesto Nik Smerajc,

1.ekipa Mengša : 1.mesto Državni prvak

SKUPNO

Regijski pokal cicibani do 9 let

1.mesto JAKA PERNE

Regijski pokal dečki do 10 let

1.mesto ALEN PESTOTNIK

Regijski pokal dečki do 11 let

1.mesto TIT VORANC BOŽIČ

2.mesto NIK BERGANT-SMERAJC

3.mesto TIMO ŠIMNOVEC

Regijski pokal dečki do 12 let

1.mesto BENI BEDRAČ

Regijski pokal dečki do 13 let

1.mesto TEO HERBSTRITT

Regijski pokal deklice do 11 let

2.mesto Živa Andrić

SKUPNI POKAL COCKTA

Pokal cicibani do 9 let

2.mesto JAKA PERNE

Pokal dečki do 1o let

1.mesto ALEN PESTOTNIK

Pokal dečki do 11 let

1.mesto NIK BERGANT-SMERAJC

2.mesto TIT VORANC BOŽIČ

Pokal dečki do 12 let

2.mesto BENI BEDRAČ

Pokal dečki do 14 let

1.mesto TAJ EKART

NK ČLANI

2.mesto LEON ŠARC

Žiri,30.12.2017, Pokal Cockta

2.mesto TAJ EKART

Planica 13.1.2018 pokal Cockta

Dečki do 12.let

1.mesto BENI BEDRAČ

ERZERUM, 20.1.2018-COC

1.mesto Anže Lanišek

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2014 by Anita Brelih.