Stopničke 140

Regiski pokal cockta Bohinj

19.2.2017

Cicibanke do 9 let

3.mesto Andric Ziva

Cicibani do 9 let

1.mesto Alen Pestotnik

Decki do 10 let

1.mesto Nik Smerajc

2.mesto Timo Simnovec

Decki do 11 let

1.mesto Beni Bedrac

Regijski pokal coctka15.2.2017

Decki do 12 let

3.mesto Teo Herbstritt

Decki do 13 let

2.mesto Taj Ekart

DRŽAVNO PRVENSTVO MISLINJA 12 .2. 2017

Dečki do 9 let

1.mesto Alen Pestotnik

DRŽAVNO PRVENSTVO  MISLINJA 12 .2. 2017

Deklice do 9 let

1.mesto Živa Andrić

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO KRANJ 11 .2.2017

Dečki do 13 let

1.mesto SSK MENGEŠ

DRŽAVNO PRVENSTVO KRANJ 11 .2.2017

Dečki do 13 let

1.mesto Taj Ekart

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZAGORJE 4.2.2017

Dečki do 10 let

1.mesto Nik Smerajc

3.mesto Alen Pestotnik

Dečki do 11 let

2.mesto Beni Bedrač

EKIPNO DEČKI DO 11 LET DP

1.mesto

Pokal Cockta Logatec, 29.1.2017

Dečki do 15 let

3.mesto Jure Močnik

Regijski pokal Cockta Tržič, 26.1.2017

Dečki do 10 let

3.mesto Timo Šimnovec

Regijski pokal Cockta Kranj 25.1.2017

Deklico do 9 let

1.mesto Živa Andrić

Dečki do 9 let

2.mesto Alen Pestotnik

 

Dečki do 13 let

2.mesto Taj Ekart

 

Ljubno BTC, 22.1.2017

Pokal Cockta

Dečki do do 12 let

3.mesto Teo Herbstritt

Dečki do 13 let

2.mesto Taj Ekart

Mostec- SK Ilirija 21.1.2017

Pokal Cockat cicibani do 9 let

2.mesto Alen Pestotnik

Mostec-SK Ilirija 21.1.2017

Pokal Cockta cicibanke do 9 let

1.mesto Živa Andrić

Sapporo JAPAN 21.1.2017

COC

1. mesto Anže Lanišek 

Sapporo JAPAN 20.1.2017

COC

3.mesto Anže Lanišek

Kranj, 15.1.2017

Pokal Cockta

Dečki do 10 let

1.mesto Nik Smerajc

2. mesto Tit Božič

 

Garmisch-Partenkirchen 15.1.2017

coc

2.mesto Anže Lanišek

Garmisch-Partenkirchen 14.1.2017

coc

1.mesto Anže Lanišek

 

ZAKOPANE 8.1.2017

FIS CUP

2.MESTO MATJAŽ PUNGERSTAR

POKAL COCTKA ŽIRI 8.1.2017

DEČKI DO 12 LET

2.MESTO TEO HERBSTRITT

DEČKI DO 13 LET

2.MESTO TAJ EKART

POKAL COCKTA LJUBNO BTC

30.12.2016-ĆLANI

1.MESTO ANŽE LANIŠEK-ŽABA

2.MESTO MATJAŽ PUNGERTAR

FIS  POKAL Notodden - 16.12.2016

NORVEŠKA

3.MESTO MATJAŽ PUNGERTAR

SLOVENSKI POKAL

Dečki do 9 let

3.mesto Alen Pestotnik

Deklice do 9 let

2.mesto Živa Andrić

Dečki do 10 let

2.mesto Tit Božič

Dečki do 13 let

1.mesto Taj Ekart

Dečki do 15 let

3.mesto Jure Močnik

Skupni rezultati poletje 2016

Pokal Cockta gorenjska regija

Dečki do 9 let

1.mesto Alen Pestotnik

Deklice do 9 let

2.mesto Živa Andrić

Dečki do 10 let

1.mesto Nik Smerajc

Dečki do 13 let

1.mesto Taj Ekart

 

Zadnja tekma poletne sezone

Regijski pokal Cockta v Bohinju 23.10.2016

Dečki do 9 let

1.mesto Alen Pestotnik

Deklice do 9 let

2.mesto Živa Andrić

Dečki do 10. let

1.mesto Nika Smerajc

2.mesto Timo Šimnovec

Dečki do 11.let.

1.mesto Beni Bedrač

 

Dečki do 13. let,

2.mesto Taj Ekart

Državno prvenstvo  dečki do 13 let

Ljubljana-Mostec 15.10.2016

1.Taj Ekart

Državno prvenstvo dečki do 16 let

Kranj 15.10.2016

2.Jure Močnik

Pokal Alpe Adria Tržič 9.10.2016

SKUPNI ZMAGOVALEC TURNEJE ALPE ADRIA 1. MESTO SMUČARSKO SKAKALNI KLUB MENGEŠ

Skupni seštevek vseh tekem za pokal Alpe Adria 2016:

 

Dečki do 7 let

2.Jaka Perne 2009

Dečki do 8 let

1.Pestotnik Alen 2008

Dečki do 9 let

1.Bergant-Smerajc Nik 2007

Dečki do 1o let

3.Bedrač Benjamin 2006

Posamično

Dečki do 7 let

2.Jaka Perne 2009

3.David Sitar 2009

Dečki do 8 let

1.Pestotnik Alen 2008

Dečki do 9 let

1.Bergant-Smerajc Nik 2007

3.Šimnovec Timo 2007

Dečki do 1o let

1.Bedrač Benjamin 2006

8.10.MENGEŠ

DEČKI DO 11 LET

SSK MENGEŠ DRŽAVNI PRVAKI

Državno Prvenstvo Mengeš 8.10.2016

dečki do 10 let

3.Mesto Alen Pestotnik

Pokal Cockta Kranj

1.10.2016

3.mesto Jure Močnik

Pokal Cokta Kranj

ČLANI NORDIJSKE KOMBINACIJE

1.MESTO LEON ŠARC

Pokal Cockta KRANJ

25.09.2016.
 Dečki do 13 let

 Taj Ekart 1.mesto

Državno prvenstvo Kranj

24.9.2016
Cicibanke do 9 let

Živa Andrić 2.mesto

 

POKAL COCKTA MISLINJA

DEČKI DO 14 LET

2.MESTO TAJ EKART

DEČKI DO 15 LET

3.MESTO JURE MOČNIK

POKAL COCKTA SSD Stol Žirovnica

11.9.2016

Dečki do 10. let 
2.mesto Tit Božič

Dečki do 11 let
2.mesto Benjamin Bedrač


POKAL COCKTA MISLINJA

10.9.2016

DEČKI DO 9 LET

1, MESTO ALEN PESTOTNIK

POKAL COCKTA GORENJSKA REGIJA

TRŽIČ

7.9.2016

Cicibanke do 9 let 
2. mesto Živa Andrić

Cicibani do 9 let
1. mesto Alen Pestotnik

Dečki do 10 let 
1.mesto Nik Smerajc

Dečki do 12 let 
2. mesto Teo Herbstritt

Dečki do 13 let 
1.mesto Taj Ekar

POKAL COCKTA LJUBNO

4.9.2016

DEČKI DO 13 LET

1.MESTO TAJ EKART

POKAL ALPE ADRIA -TREVISO ITALY

3.9.2016

Dečki do 7 let
1.mesto Jaka Perne 2009

Deklice od 7-9 let
2.mesto Andrić Živa 2008

Dečki do 8 let
3.mesto Pestotnik Alen 2008


Dečki do 1o let
3.mesto Bedrač Benjamin 2006

 

Ekipno

1. mesto
 

 

 

6.8.2016

Ljubno-POkal Flosar

Dečki do 10 let 

3.mesto Nik Smerajc

Dečki do 12 let
3.mestoDomen Kern

Dečki do 13 let

1. mesto Taj Ekart

30.7.2016

FIS mladinski pokal Nemčija-Hinterzarten 

1.mesto Jure Močnik

23.7.2016 Mednarodno šolsko tekmovanje Grand Prix v Ruhpoldingu-Nemčija.
3.mesto Taj Ekart 2004


24.7.2016 sta za ekipo Slovenije pri skakala zmagi in sicer:

1.mesto Teo Herbstritt v ekipi letnika 2005 in 

1.mesto Taj Ekart v ekipi letnika 2004 .

41TEDEN SKOKOV KRANJ ČLANI 25.6.2016

3.mesto Anže Lanišek

 

Tekma Sd Vizore  19.6.2016

 Začetniki cicibani do 7let

3.mesto Erik Tomažič

Začetniki Dečki do 15 let

1.mesto Miha Hočevar

Cicibanke do 9let

1.mesto Živa Andrič

Cicibani do 9let

2.mesto Alen Pestotnik

 Dečki do 10let

1.mesto Nik Smerajc

2.mesto Tjuš Perko

 

Dečki do 11 let

1.mesto Benjamin Bedrač

2.mesto Maj Herbstritt

3.mesto Lovro Dolinšek

41TEDEN SKOKOV KRANJ 18. IN 19.6.2016

Deklice do 9.let

2.mesto Živa Andrić

Dečki do 9.let

2.mesto Alen Pestotnik

 

Dečki do 10 let 

1.mesto Nik Smerajc

Dečki do 11 let
1.mesto Beni Bedrač

Dečki do 13 let

2. mesto Taj Ekart

Dečki do 15 let

2. mesto Jure Močnik

 

Pokal Alpe Adria Žirovnica 11.6.2016

Dečki do 7 let
3. mesto Jaka Perne 2009

Dečki do 8 let
2. mesto Pestotnik Alen 2008

Dečki do 9 let
1. mesto Bergant-Smerajc Nik 2007

Dečki do 11 let
3. mesto Herbstritt Teo 2005

Pokal OBČINE ZAGORJE 10 in 11.6.2016

 

Dečki do 9.let

1.mesto Alen Pestotnik

 

Dečki do 10 let 
1.mesto Tit Božič
3.mesto Nik Smerajc

Dečki do 11 let
2.mesto Beni Bedrač

Dečki do 12 let 
1.mesto Teo Herbstritt

Dečki do 13 let 
3.mesto Taj Ekart

Dečki do 15. let
1. mesto Jure Močnik

 

Pokal Alpe Adria

Celovec 4.6.2016

Dečki do 7 let

3. MESTO JAKA PERNE

DEČKI SO 8 LET

1. MESTO ALEN PESTOTNIK

DEČKI DO 9 LET

1. MESTO SMERAJC NIK

3. MESTO TIT BOŽIČ

Revija skokov Mostec 3.6.2016

DEČKI DO 13 LET
2.MESTO TAJ EKART

Otlica 15.5.2016


DEKLICE DO 9 LET

2.MESTO ŽIVA ANDRIĆ

3. MESTO ANJA KUKAR


DEČKI DO 9 LET

1. MESTO ALEN PESTOTNIK


DEČKI DO 10 - 11 LET

1. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

2.MESTO LOVRO DOLINŠEK

3.MEST​O NIK SMERAJC

XXVII. Pokal Trziča - Sebenje 28.5.2016


CICIBANI DO 9 LET
1.MESTO  ALEN PESTOTNIK  (2008)

CICIBANKE DO 9 LET

2.MESTO ŽIVA ANDRIĆ
3.MESTO ANJA KUKAR

DEČKI DO 10 LET
1.MESTO NIK SMERAJC

DEČKI DO 11.LET
1.MESTO BENJAMIN BEDRAČ

DEČKI DO 12 LET
3.MESTO TEO HERBSTRITT

DEČKI DO 13 LET
2.MESTO TAJ EKART

 

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2014 by Anita Brelih.