111.

 STOPNIČK  SEZONA

POLETJE-ZIMA

2015/16 SSK MENGEŠ

 

 

 

Pokal cicibani do 9. let
zimska sezona
Nik Smerajc 1. mesto

 

Pokal dečki do 10 let
zimska sezona
Bedrač Benjamin 1.mesto

 

Pokal dečki do 12. let
zimska sezona
Ekart Taj 1.mesto

 

Pokal dečki do 14.let
zimska sezona
Močnik Jure 1.mesto

 

Pokal mladinci do 20 let nordijske kombinacije
zimska sezona
Leon Šarc 2.mesto

 

Regijski pokal-gorenjska cicibani do 9.let
zimska sezona

Pestotnik Alen 3.mesto

 

Regijski pokal-gorenjska cicibanke do 9.let
zimska sezona
Andrić Živa 3.mesto

 

Regijski pokal-gorenjska dečki do 10.let
zimska sezona
Benjamin Bedrač 1.mesto


Regijski pokal-gorenjska dečki do 11.let
zimska sezona
Herbstritt Teo 1.mesto


Regijski pokal-gorenjska dečki do 12.let
zimska sezona
Ekart Taj 2.mesto


 

Pokal Cockta cicibani do 9.let 

Bohinj 12.3.2016 Alen Pestotnik 1.mesto

 

Državno prvenstvo v nordijski kombinaciji do 20 let Planica marec 2016

Leon Šarc 1.mesto

 

Državno prevenstvo do 20 let, Planica marec 2016

Anže Lanišek 2.mesto

 

Pokal Cockta dečki do 14 let

Jure Močnik 1.mesto

Planica 5.3.2016

 

Pokal Cockta dečki do 12 let

Taj Ekart 3.mesto

Žiri 28.2.2016

 

Državno prvenstvo dečki do 14 let

Jure Močnik 1.mesto

Zagorje 20.2. 2015

 

Državno prvenstvo cicibani do 9 let

Nik Smerajc 3. mesto

Planica 13.2.2106

 

Državno prvenstvo dečki do 12 let

Taj Ekart - 2. mesto

Kranj 6.2.2016

 

Državno Prvenstvo dečki do 10 let

Benjamin Bedrač - 1.mesto

Tržič-30.1.2016

 

Pokal Cockta Kranj 27.1.2016

Dečki do 12 let

Taj Ekart 1.mesto

 

Dečki do 11.let

Teo Herbstritt 1.mesto

 

Dečki do 10.let

Benjamin - Beni Bedrač 1.mesto

 

Cicibani do 9 let

Timo Šimnovec 3.mesto

 

Cicibanke do 9.let

Živa Andrić 2.mesto

 

Pokal Cockta-Dečki do 14 let Logatec HS53 - 24.1.2016

Jure Mocnik 1.mesto!

 

 POKAL COCKTA LJUBNO BTC- 23.1.2016

DEČKI DO 9 LET 1.MESTO  NIK SMERAJC

DEKLICE DO 9 LET 2. MESTO ŽIVA ANDRIĆ

 

Pokal Cockta-Dečki do 12 let -Vizore HS37 Taj Ekart osvojil 1.mesto!

 

Pokal Cockta-Dečki do 14 let -Žiri HS66 Jure Mocnik osvojil 2.mesto!

 

D.P. ČLANI

2 MESTO ANŽE LANIŠEK

 

Svetovni pokal: Klingenthal 21.11.2015

2.MESTO EKIPNO ANŽE LANIŠEK (PREVC P., PREVC D.,TEPEŠ J.)

 

ABSOLUTNI POKAL SEZONA 2015 POLETJE-SKUPNI REZULTATI


POKAL SLOVENIJE SKUPNO

 

DEČKI DO 10 LET
1. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 12 LET
3. MESTO TAJ EKART

 

DEČKI DO 14 LET
2.MESTO JURE MOČNIK

 

NK MLADINCI DO 20 LET
3.MESTO LEON ŠARC

 

GORENJSKI REGIJSKI POKAL -SKUPNO


CICIBANI DO 9 LET
1.MESTO  PESTOTNIK Alen (2008)
3.MESTO NIK SMERAJC(2008)

 

CICIBANKE DO 9 LET
3.MESTO ANJA KUKAR

 

DEČKI DO 10 LET
1. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 11 LET
2. MESTO TEO HERBSTRITT

 

DEČKI DO 12 LET
2. MESTO TAJ EKAR

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI DO 12.LET

MOSTEC 24.10.2015

3.MESTO TAJ EKART

 

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI DO 10.LET

KRANJ 18.10.2015

1.MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DRŽAVNO PRVENSTVO

DEČKI DO 11.LET

KRANJ 18.10.2015

6.MESTO TEO HERBSTRITT

 

POKAL COCKTA

KRANJ 18.10.2015

MLADINCI  DO 20 LET

1.MESTO ANŽE LANIŠEK

 

POKAL COCKTA NK ČLANI

KRANJ-POKLJUKA  18.10.2015

2. MESTO LEON ŠARC

 

 

POKAL COCKTA

KRANJ 17.10.2O15

MLADINCI DO 20 LET

1. MESTO ANŽE LANIŠEK

 

POKAL COCKTA LJUBNO

11.10.2015

1.MESTO TAJ EKART

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI

KRANJ 11.10.2015

2.MESTO ANŽE LANIŠEK

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI DO

20 LET - NORDIJSKA KOMBINACIJA

KRANJ 10.10.2015

3.MESTO LEON ŠARC

 

DRŽAVNO PRVENSTVO

MLADINCI DO 20. LET

KRANJ 10.10.2015

2.MESTO ANŽE LANIŠEK

 

DRŽAVNO PRVENSTVO DEČKI DO 9.LET

VELENJE 10.10.2015

6.MESTO TIMO ŠIMNOVEC

 

POKAL COCKTA  SLOVENSKI POKAL

ŽIRI 10.10.2015

DEČKI DO 14 LET

4.MESTO JURE MOČNIK

 

POKAL COCKTA SLOVENSKI POKAL

MENGEŠ 3.10.2015

DEČKI DO 10 LET

2. MESTO PESTOTNIK Alen  (2008)

3. MESTO BENJAMIN BEDRAČ (2006)

 

DEČKI DO 11 LET

2.. MESTO TEO HERBSTRITT

 

POKAL COCKTA- GORENJSKA REGIJA REGIJE KRANJ - 30.9.2015

DEČKI DO 9 LET

3.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

3..MESTO NIK SMERAJC(2008)

6.MESTO TIMO ŠIMNOVEC

 

DEKLICE DO 9 LET

5.MESTO ANJA KUKAR

 

DEČKI DO 10 LET

1. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 11 LET

1. MESTO TEO HERBSTRITT

 

DEČKI DO 12 LET

4. MESTO TAJ EKART

 

DRŽAVNO PREVENSTVO DEČKI DO 14.LET KRANJ 27.9.2015

2.MESTO JURE MOČNIK

 

POKAL COCKTA GORENJSKA REGIJA BOHINJ - 25.9.2015

DEČKI DO 9 LET

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

2.MESTO NIK SMERAJC

5.MESTO TIMO ŠIMNOVEC

6.MESTO TIT BOŽIČ

 

DEKLICE DO 9 LET

3.MESTO ANJA KUKAR

5. MESTO ŽIVA ANDRIĆ

 

DEČKI DO 10 LET

1. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 11 LET

6. MESTO TEO HERBSTRITT

 

DEČKI DO 12 LET

2. MESTO TAJ EKART

 

POKAL COCKTA ŽIRI - 20.9.2015

2.MESTO EKART TAJ 2004)

 

POKAL ALPE ADRIA 2015

SKUPNI ZMAGOVALEC POKALA

ALPE ADRIA 2015

1. mesto SSK  MENGEŠ!

Skupni seštevek pokala Alpe Adria 2015

1.MESTO SMERAJC Nik  (2007)

1.MESTO PESTOTNIK Alen  (2008)

1.MESTO EKART TAJ  (2004)

2.MESTO BEDRAČ BENJAMIN (2006)

4.MESTO TEO HERBSTRITT (2005)

5.mesto Dolinšek Miha (2007)

6.mesto Božič Tit in Šimnovec Timo

ŽIROVNICA SLOVENIJA 19  .9.2015

DEČKI DO 7 LET

2.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

6  .MESTO MIHA DOLINŠEK

 

DEČKI DO 8.LET

1.MESTO SMERAJC Nik  (2007)

2.MESTO  ŠIMNOVEC Timo  (2007)

6.MESTO TIT VORANC BOŽIČ

 

DEČKI DO 9 LET

1.MESTO BEDRAČ Benjamin   (2006)

 

DEČKI DO 10 LET

6.MESTO  HERBSTRITT Igor Teodor  (2005)

 

DEČKI DO 11 LET

1. MESTO TAJ Ekart (2004)

 

POKAL COCKTA MOSTEC 19.9.2015

1.MESTO  MOČNIK JURE  (2002)

 

POKAL COCKTA MOSTEC 12.9.2015

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

2.MESTO  SMERAJC Nik  (2007)

 

 

 

POKAL ALPE ADRIA 2015

 

TREVISIO- TRBIŽ ITALIA 5.9.2015

DEČKI DO 7 LET

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

5.MESTO MIHA DOLINŠEK

 

DEČKI DO 8.LET

1.MESTO SMERAJC Nik  (2007)

5.MESTO TIT BOŽIČ

 

DEČKI DO 9 LET

3.MESTO BEDRAČ Benjamin   (2006)

 

DEČKI DO 10 LET

4.MESTO  HERBSTRITT Igor Teodor  (2005)

 

DEČKI DO 11 LET

3. MESTO TAJ Ekart (2004)

 

Pokal Cockta

Zagorje  30.8.2015

3.MESTO JURE MOČNIK

 

POKAL COC

Kuopio-Finska 22.8.2015

1.MESTO ALTENBURGER FLORIAN -AUT

2.MESTO ANŽE LANIŠEK-SLO

3.MESTO FUCHS TIM-GER

 

POKAL COC

KRANJ- SLO 5.7.2015

 

1. MESTO KUBACKI DAWID-POL

2. MESTO PREVC PETER -SLO

3.MESTO LANIŠEK ANŽE-SLO

 

 

POKAL ALPE ADRIA 2015

 

CELOVEC 21.6.2015

DEČKI DO 7 LET

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

 

DEČKI DO 8.LET

3.MESTO SMERAJC Nik  (2007)

5.MESTO ŠIMNOVEC TIMO 

 

DEČKI DO 9 LET

4.MESTO BEDRAČ Benjamin   (2006)

 

 

DEČKI DO 10 LET

4.MESTO  HERBSTRITT Igor Teodor  (2005)

 

DEČKI DO 11 LET

3. MESTO TAJ Ekart (2004)

 

20. IN 21.6.2015 -40. MEDNARODNI TEDEN SKOKOV KRANJ

 

DEČKI DO 9 LET

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

 

DEKLICE DO 9 LET

4. MESTO ŽIVA ANDRIĆ

 

DEČKI DO 10 LET

2. MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 11 LET

4. MESTO TEO HERBSTRITT

 

DEČKI DO 12 LET

2. MESTO TAJ EKART

 

DEČKI DO 14 LET

3. MESTO MOČNIK JURE

 

MLADINCI DO 20 LET

3. MESTO ANŽE LANIŠEK

 

POKAL ALPE ADRIA 2015

 

TRŽIČ 14.6.2015

 

DEČKI DO 7 LET

1.MESTO  PESTOTNIK Alen  (2008)

5.MESTO DOLINŠEK Miha  (2008)

 

DEČKI DO 8.LET

1.MESTO SMERAJC Nik  (2007)

3.MESTO  BOŽIČ Tit  (2007)

 

DEČKI DO 9 LET

2.MESTO BEDRAČ Benjamin   (2006)

 

DEČKI DO 10 LET

3.MESTO  HERBSTRITT Igor Teodor  (2005)

 

DEČKI DO 11 LET

1. MESTO TAJ EKART (2004)

 

12.06.2015 - POKAL  TRŽIČA

 

CICIBANI DO 9.LET

1.MESTO NIK SMERAJC

2. MESTO ALEN PESTOTNIK

5.MESTO TJUŠ PERKO

 

DEČKI DO 10 LET

1.MESTO BENJAMIN BEDRAČ

 

DEČKI DO 11 LET

6. MESTO TEO HERBSTRITT

 

DEČKI DO 12 LET

2. MESTO TAJ EKART

 

DEČKI DO 14 LET

3. MESTO JURE MOČNIK

 

06.06.2015 - POKAL  REVIJE SKOKOV MOSTEC

DEČKI DO 9 LET

1.mesto ALEN PESTOTNIK

 

DEKLICE DO 9 LET

5.MESTO ŽIVA ANDRIĆ

 

05.06.2015 - POKAL  REVIJE SKOKOV MOSTEC

 

DEČKI DO 13  LET

3. mesto TAJ EKART

 

DEČKI DO 14  LET

4. mesto JURE MOČNIK

 

 

30.5.2015 - POKAL OBČINE ZAGORJE

DEČKI DO 11 LET:

1.mesto TEO HERBSTRITT

  

DEČKI DO 12 LET

1.mesto TAJ EKART

 

DEČKI DO 15LET:

3.mesto JURE MOČNIK

 

29.5.2015 - POKAL OBČINE ZAGORJE

 

CICIBANI DO 9 LET:

1. mesto - SMERAJC NIK

3. mesto - ŠIMNOVEC TIMO

 

DEČKI DO 10 LET:

1. mesto - BEDRAČ BENJAMIN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • w-facebook
  • Twitter Clean

© 2014 by Anita Brelih.